Гортай донизу та обирай квест
Ключі від серця Житомира
З любов'ю до Житомира пройдіться його вулицями, шукаючи "цеглинки"секретного коду. Почніть з майдану Корольова, слідуйте підказкам Ключара, щоб прочитати послання від міста. Протяжність 1,5 км (1 години). Вартість гри - 300 грн.
Обрати квест
Скарби барона де Шодуара
Легенда стверджує, що десь у районі міського парку, де колись була садиба відомого мецената барона Івана де Шодуара, заховані його скарби.Довгі роки їх шукають, але можливо не там. Спробуй відправитися на пошук скарбів і ти. Початок квесту - на розі вулиці Великої Бердичівської та Старого Бульвару. Протяжність 2,7 км (1,5 години). Вартість гри - 300 грн.
Обрати квест
Слідами кузена з Житомира
Тобі доведеться розгадати таємницю юнака, що розгублено застиг посеред міста, та дізнатися, за що житомиряни встановили пам'ятник Ларіосіку. Початок маршруту -вулиця Київська, 13 (сквер біля кінотеатру "Україна"). Протяжність - 1, 3 км (близько 1 години). Вартість гри - 300 грн
Обрати квест
МафіяVSМісто
Квест-прогулянка за мотивами відомої психологічної гри. Вам як Шерифу доведеться вступити у двобій із Мафією. Кому можна довіритися, а кому ні, покажуть вулиці. Квест починається на площі Соборній біля приміщення муздрамтеатру. Протяжність - 1,5 км (одна година). Вартість гри -300 грн.
Обрати квест
Космічна мафія (Among us)
Квест-прогулянка для дітей від 12 років та дорослих любителів пригод. Випадок зведе вас у міському парку із астронавтом, якого команда запідозрила у зраді та викинула за борт космічного корабля. Допоможіть прибульцю повернутися на станцію через часовий портал. Але попередньо вам потрібно буде відшукати у парку таємні знаки, що виведуть вас на справжнього зрадника. Протяжність - 1,2 км (близько однієї години). Вартість гри - 300 грн.
Обрати квест
Місто у долонях
Легкий маршрут по колу у центрі міста починається у сквері Героїв Небесної Сотні (вулиця Лятошинського). Чудовий варіант для відпочинку всією родиною, квест дозволить подивитися на знайомі вулиці з іншого кута зору. Протяжність - 1,5 км (близько однієї години). Вартість гри - 300 грн.
Обрати квест
Подорож молочними ріками
Подорож рікою спогадів зі смаком дитинства. Квест бере початок на площі Корольова. Підійде для родинної прогулянки та зустрічі друзів. Пройдіться неквапливо, насолоджуючись видами міста та товариством одне одного . Протяжність - 1,7 км (близько однієї години). Вартість гри - 200 грн.
Обрати квест
Квест-прогулянка на замовлення
Дитячий День народження? Особливе побачення? Зустріч однокласників? Корпоратив? Ми створимо квест спеціально для вас. Особливий маршрут, особливі питання, відповіді на які знатимуть лише обрані. Доступ до квесту надається під паролем обмеженому колу осіб. Ціна договірна (від 1000 грн)
Дізнатися більше
Ми відкриті для партнерів та запрошуємо всіх бажаючих долучатися для створення квест-прогулянок у ваших містах